Městská knihovna Nýrsko : Aktuality

Přeskočit navigaci

[16.01.18]
Přijďte s námi cestovat do Indie, přímo do oblasti Ladakh. Celou svou cestou nás provedou Jana Dvorská a Miloš Kašpar. Beseda se koná 15. února 2018 od 18.00 v MěK Nýrsko. Vstupné je 70 Kč.
Městská knihovna Nýrsko vás zve na výstavu vtipných ilustrací Báry Buchalové ke knize Kláry Smolíkové - Knihožrouti. Výstava je přístupná v provozní době Městské knihovny Nýrsko od 1. března do 29. března 2018.
Pohádkové čtení pro děti, tentokráte tematicky s Červenou Karkulkou, proběhne v Městské knihovně 12. února od 16.30. Nebude chybět ani výtvarná dílna.
Divadelní představení agentury Fanny představuje Tchýni na zabití. Hra je o vtazích mezi tchýní a zetěm, snachou a tchýní, mezi matkou a dcerou, synem a matkou, mezi mladými manžely a konečně a hlavně mezi tchýněmi samotnými. Nenechte si ujít další řachandu, navíc okořeněnou duchařinou. Divadelní představení se odehraje 8. března 2018 v KD - DDM. Vstupenky v předprodeji v Městské knihovně Nýrsko. Vstupné: 250 Kč
Zde si můžete zavzpomínat na uskutečněné akce.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že od 2. ledna 2017 dochází ke změně provozní doby.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
[18.11.13]
Jak se naučit číst 2x efektivněji? Městská knihovna Nýrsko nabízí svým uživatelům bezplatný online kurz rychlého čtení.
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.