Městská knihovna Nýrsko : Aktuality

Přeskočit navigaci

Přijďte se podívat, jak vnímají naše město děti ze základních škol.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že v době letních prázdnin bude omezena odpolední provozní doba a navíc pro vás otevřeme v úterý dopoledne.
Městská knihovna Nýrsko zve na výstavu věnovanou výročí 110 let od otevření nové budovy nýrské radnice. Výstava je umístěna v prostorách Městského úřadu Nýrsko a je přístupná v úředních hodinách. Poděkování za přípravu výstavy patří Nadě Pálové a Pavlu Mrázovi.
[07.06.17]
Zájemci o lekce power jógy se Simonou Vybíralovou se již mohou zapisovat na školní rok 2017/2018. Cvičit se bude opět v pondělí od 17.00 a od 18.00.
Zde si můžete zavzpomínat na uskutečněné akce.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že od 2. ledna 2017 dochází ke změně provozní doby.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
[18.11.13]
Jak se naučit číst 2x efektivněji? Městská knihovna Nýrsko nabízí svým uživatelům bezplatný online kurz rychlého čtení.
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.