Městská knihovna Nýrsko : Aktuality

Přeskočit navigaci

Zde si můžete zavzpomínat na uskutečněné akce.
Každoroční rozsvícení vánočního stromu proběhne v neděli 3. prosince od 16.30 hodin na náměstí. K poslechu zahraje kapela Zenit, můžete se těšit na vánoční trh s voňavými a ručně vyrobenými pochoutkami a dárky, tradiční občerstvení a na překvapení, které se pro všechn chystá.
[07.11.17]
Blíží se adventní čas a proto se nezapomeňte podívat, jaké všechny akce pro vás nejen MěK Nýrsko nachystala.
Zveme vás na přednášku Jana Eignera, archeologa z Nýrodního muzea v Praze, která ponese název Nýrsko a okolí v době kamenné. Přednáška se koná 30. listopadu od 18.00 v sále MěK Nýrsko.
K adventnímu času patří i adventní věnce a stromečky. Přijďte si vyrobit vlastní věnec nebo stromeček z chvojí 28. listopadu od 17.00 hodin. Počet míst je omezen. Přihlášky najdete v MěK Nýrsko do 22. listopadu.
Jako každoročně se bude v knihovně konat Adventní čtení. Můžete se svými dětmi přijít 27. listopadu od 16.30, kdy proběhne první. Další pokračování bude vždy v pondělí, tedy 4. 12., 11. 12. a 18. 12. Budou se číst pohádky a příběhy z dětských knížek. Vyrobíme si dobrné dárky a společně ukrátíme čekání na Ježíška.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že od 2. ledna 2017 dochází ke změně provozní doby.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
[18.11.13]
Jak se naučit číst 2x efektivněji? Městská knihovna Nýrsko nabízí svým uživatelům bezplatný online kurz rychlého čtení.
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.