Městská knihovna Nýrsko : Aktuality

Přeskočit navigaci

Aktuality

S Janou Dvorskou a Milošem Kašparem vycestujeme podruhé na Nový Zéland. Těšíme se na vás ve čtvrtek 23. března 2017 v 18.00 hodin ve společenském sále městské knihovny. Vstupné 70 Kč.
Přijďte si vyrobit záložky do knih z různých materiálů. Dílna je určena pro všechny věkové kategorie. Těšíme se ve středu 4. října od 17.30 v Galanterii Katky Brotánkové. Cena kurzu 40 - 60 Kč.
Připravili jsme pro vás přednášku Ivany Šmucrové o tom, co vše o vás prozradí písmo, jak s ním pracovat, jak spolu souvisí písmo a psychika. Popovídáme si o vývoji písma v historii a budoucnosti. V úterý 3. října 2017 od 17.00 hodin v sále městské knihovny. Vstupné 70 Kč.
Výtvarnice z kurzu Malování pro radost pod vedením Jitky Chaloupkové zvou na výstavu svých prací. Vernisáž proběhne v pátek 15. září 2017 v 18.00 hodin ve společenském sále městské knihovny. Výstava potrvá od 18. září do 27. října a je přístupná v provozní době MěK.
Výuka v zimním semestru bude zahájena 26. září ve 14.00 hodin ve společenském sále městské knihovny. Studijní téma zní: Cestování - co jste možná nevěděli. Cena kurzu 300 Kč.
Městská knihovna Nýrsko zve na výstavu věnovanou výročí 110 let od otevření nové budovy nýrské radnice. Výstava potrvá do 30. září, je umístěna v prostorách Městského úřadu Nýrsko a je přístupná v úředních hodinách. Poděkování za přípravu výstavy patří Nadě Pálové a Pavlu Mrázovi.
Zájemci o lekce power jógy se Simonou Vybíralovou se již mohou zapisovat na školní rok 2017/2018. Cvičit se bude opět v pondělí od 17.00 a od 18.00. Začínáme 25. září.
Jitka Chaloupková zve na celoroční kurz malování. První lekce proběhne ve středu 6. září 2017 od 18.30 hodin ve společenském sále městské knihovny. Cena kurzu 700 Kč (září-prosinec) nebo 80 Kč / hodina. V ceně je výtvarný materiál.
Zde si můžete zavzpomínat na uskutečněné akce.
Městská knihovna Nýrsko oznamuje svým uživatelům, že od 2. ledna 2017 dochází ke změně provozní doby.
Vážení čtenáři, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit do knihovny v termínu, kdy je třeba vrátit výpůjčky, můžete si je prodloužit následujícími způsoby:
[18.11.13]
Jak se naučit číst 2x efektivněji? Městská knihovna Nýrsko nabízí svým uživatelům bezplatný online kurz rychlého čtení.
Městská knihovna velice děkuje všem, kdo přispěli sponzorským darem a podpořili dětské čtenářství.
Vážení uživatelé Městské knihovny Nýrsko. Nabízíme vám možnost automatického zasílání informací knihovny (akce, změny provozní doby apod.) na vaši e-mailovou adresu. Pokud o tuto službu máte zájem, sdělte v knihovně své kontaktní údaje.
Kampaň zaměřená na podporu četby, kterou připravil Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve spolupráci se společností Svět knihy. Pilotní desetiminutový komiksový klip se skládá z živých vstupů známých osobností.